آزمون کانون وکلا 1403 در پاییز برگزار خواهد شد

خبر فوری :

نوین آزما - آزمون های آزمایشی موسسه طرح نوین اندیشه

۱۶ مرحله آزمون آزمایشی ویژه آزمون های حقوقی ۱۴۰۳

اولین آزمون : ۳ آذر ۱۴۰۲

۱۴ مرحله آزمون آزمایشی ویژه آزمون های حقوقی ۱۴۰۳

اولین آزمون : دی ماه ۱۴۰۲

۱۱ مرحله آزمون آزمایشی ویژه آزمون های حقوقی ۱۴۰۳

اولین آزمون : ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۲

۶ مرحله آزمون آزمایشی ویژه آزمون های حقوقی ۱۴۰۳

اولین آزمون : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

آمادگی حضور در جلسه آزمون از مسائلی است که اهمیت بالایی در موفقیت داوطلبان آزمون های حقوقی دارد قطعا مطالعه مستمر و مرور مطالب اهمیت ویژه ای در هر چه بهتر شدن رتبه آزمون دارد اما با این وجود مسائلی مانند استرس این قدرت را دارند که به راحتی تمام تلاش های شما را در یک چشم بهم زدن از بین ببرند.
به همین علت است که نمی توان مسائل مهمی مانند کنترل استرس و زمان بندی مناسب در حل سوالات و شیوه درست پاسخگویی را بدون هیچگونه تجربه به سر جلسه آزمون مهمی چون وکالت حواله کرد و باید پیش از برگزاری آزمون نسبت به این مسائل،آشنایی لازم را کسب نمود.
نوین آزما سعی دارد علاوه بر مرور موثر مطالب در فواصل زمانی مشخص و دسته بندی سوالات بر اساس دشواری، میزان حضور ذهن داوطلبان و تسلط آنها نسبت به مهارت های لازم را نیز ارزیابی کند.
متاسفانه در سالهای اخیر مراکز و موسسات بسیاری اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی غیراستاندارد نموده اندکه این امر نه تنها هیچگونه کمکی به داوطلبان نمی کند بلکه در بسیاری از موارد باعث یاس و گمراهی در مسیر مطالعه این داوطلبان نیز می شود از این رو موسسه طرح نوین اندیشه تلاش داشته تا با برگزاری هرساله 16مرحله آزمون آزمایشی با بودجه بندی بسیار دقیق منطبق با سر فصل کلاسها، برنامه ریزی دقیق در هر مرحله و ارائه پاسخنامه فوق تشریحی و ابر کارنامه تحلیلی این جای خالی را به بهترین شکل برای داوطلبان پوشش دهد.
با توجه به ویژگی های منحصر بفرد نوین آزما به جرئت می توان آن را منحصر بفرد ترین و قابل اعتماد ترین آزمون آزمایشی در حوزه حقوقی دانست که اینجا به گوشه ای از ویژگی های نوین آزما اشاره می کنیم:

  1. منطبق با سرفصل های تدریس اساتید(حضوری و آنلاین)
  2. ابرکارنامه آموزشی
  3. پنج دوره مرور موثر مطالب
  4. برنامه ریزی هدفمند جهت هر مرحله
  5. تحلیل تصویری سوالات(در مراحل مرور آزمونی)